• kartka
  • 23
  • promo20193


"Zarządzanie Nieruchomościami
 ADEON Sp. z o.o."

adres:
ul. Partyzantów 44

43-300 Bielsko-Biała
biuro czynne:
poniedziałek, wtorek, czwartek: 8:00-16:00

środa: 8:00-17:00
piątek: 8:00-15:00
tel.: 33 496 19 16, 33 496 19 20
e-mail: zarzadcy@adeon.com.pl, info@adeon.com.pl
zarządcy nieruchomości: kontakt

Witamy na naszej nowej stronie internetowej.

Poprzednia edycja naszej strony miała ponad 270 000 odwiedzin. Widząc duże zainteresowanie stroną, a także wszechobecny postęp technologiczny zdecydowaliśmy się na udoskonalenie naszej strony internetowej.

Nowa strona to nie tylko nowa grafika, to przede wszystkim nowe możliwości.


Nowoczesny "silnik" strony nie tylko zwiększa bezpieczeństwo użytkowników, ale także pozwoli na dodawanie w przyszłości nowych funkcji do strony, zgodnie z potrzebami naszych Klientów. Przykładowo, już wkrótce uruchomiona zostanie wersja naszej strony dedykowana dla urządzeń mobilnych, co pozwoli Państwu na wygodne korzystanie z naszej strony z każdego miejsca i urządzenia.

Udoskonalona strona to także nowy sposób komunikacji z Państwem, gdyż pozwala na umieszczenie większej ilości informacji w przejrzysty dla Odbiorcy sposób.
Na nowej stronie będą Państwo bezpośrednio informowani o wszelkich pojawiających się nowościach, a także o ważnych informacjach, z którymi naprawdę warto się zapoznać.

Wydzielona w menu "Strefa Właścicieli" pozwoli na zgrupowanie treści dedykowanych dla naszych Klientów począwszy od ciekawych artykułów, poprzez udostępnienie podstawowych formularzy, aż do prezentowania ważnych dla Państwa komunikatów.

Również Kontrahenci będą posiadać wydzieloną strefę, gdzie będą mogli śledzić na bieżąco ogłoszenia o konkursach ofert.

W zakładce "Nasza firma" znajdą Państwo nie tylko podstawowe dane naszej spółki, ale również informacje o jej bieżącej działalności i ofercie.

Zapraszamy na naszą nową stronę.

Wyszukaj na naszej stronie

JSN Metro is designed by JoomlaShine.com